کد خبر: ۱۵۹۲۶۱
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۷/۲۷

سکه و طلا با دلار ۳۲ هزار تومانی رکورد زدند / واکنش معکوس بورس
با قیمت های ۱۶.۴ میلیون و ۱.۵ میلیون تومانی:

سکه و طلا با دلار ۳۲ هزار تومانی رکورد زدند / واکنش معکوس بورس

گرانی دلار به رقم بی سابقه ۳۲ هزار تومان ضمن دامن زدن به ادامه التهابات ، منجر به ثبت رکوردهای جدید سکه و طلا با قیمت های ۱۶.۴ میلیون و ۱.۵ میلیون تومانی شد اما بورس واکنش معکوسی نشان داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی افزایش قیمت ارز و در ادامه ثبت رکوردهای جدید ، امروز قیمت دلار اعلامی صرافی ملی وارد کانال بی سابقه 32 هزار تومانی و یورو از 37 هزار و 500 تومان گذشت تا زمینه جهش بازار طلا هم فراهم شود .

اما بازار سهام بر عکس دیگر رقبا عمل کرد و با ریزش 47 هزار واحدی شاخص روبرو شد تا شاید فردا به کانال 1.4 میلیون واحدی نزول کند. رویدادی که موجب تعجب کارشناسان از عدم لحاظ افزایش دلار در قیمت سهام شده اما به باور اکثر فعالان ، لازمه رشد بورس ، بازگشت اعتمادهایی است که طی سه ماه اخیر به حداقل رسیده است.

به این ترتیب ، بهای هر قطعه سکه طرح جدید از 16.4 میلیون تومان عبور کرد و رکورد تازه ایی به جا گذاشت. سکه طرح قدیم هم از 15.5 میلیون تومان عبور کرد و نیم سکه  وربع سکه هم در ارقام بالاتر از 9.1 و 6.1 ۹ میلیون تومان ثبت شدند .

علاوه بر این در حالی قیمت هر انس طلا به 1900 دلار و هر مثقال طلا به 6.4 میلیون تومان رسید که بهای هر گرم طلای 18 عیار از مرز یک میلیون و 485 هزار تومان عبود کرد . قیمت سکه‌های گرمی هم 3.1 میلیون تومان شد .

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ