کد خبر: ۱۵۹۳۱۵
۰:۰ - ۱۳۹۹/۷/۲۹

افزایش سرمایه ۱۵۰ و ۵۷ درصدی دو شرکت بورسی تصویب شد

افزایش سرمایه ۱۵۰ و ۵۷ درصدی دو شرکت بورسی تصویب شد

مجمع فوق العاده شیشه همدان و تامین سرمایه ملت برگزار و طی آن افزایش سرمایه ۱۵۰ و ۵۷ درصدی از سود انباشته و مطالبات سهامداران و آورده نقدی به تصویب رسید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، نتیجه مجمع فوق العاده دو شرکت شیشه همدان و تامین سرمایه ملت مشخص شد.

براین اساس، مجمع فوق العاده "کهمدا" با دستور جلسه تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه و حضور 68.6 درصد سهامداران در محل مجموعه تلاش برگزار شد.

در این مجمع با توجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه 150 درصدی از دو محل سود انباشته و مطالبات سهامداران و آورده نقدی مورد موافقت سهامداران قرار گرفت. "کهمدا" به منظور اصلاح ساختار مالی ، سرمایه فعلی را از 115.2 به 288 میلیارد تومان رساند.

همچنین مجمع فوق العاده "تملت" با دستور جلسه تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه و حضور 84.9 درصد سهامداران در محل شرکت برگزار شد.

در این مجمع با توجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه 57 درصدی از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی مورد موافقت سهامداران قرار گرفت. "تملت" به منظور توسعه فعالیت های تأمین مالی و بهبود نسبت های مقرر در دستورالعمل کفایت سرمایه نهادهای مالی ، سرمایه فعلی را از 700 میلیارد تومان به 1.1 هزار میلیارد تومان رساند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ