کد خبر: ۱۵۹۳۲۳
۰:۱ - ۱۳۹۹/۷/۲۹

صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح فروشنده بلوک ۱۰ درصدی
برای خروج از ترکیب سهامداری :

صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح فروشنده بلوک ۱۰ درصدی "حفاری" شد

صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح ، زمان و شرایط عرضه بلوک ۱۰.۱۲ درصدی سهام حفاری شمال را بصورت یکجا و نقد اعلام کرد تا در صورت انجام از ترکیب سهامداری آن خارج شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح در نظر دارد بلوک ۱۰.۱۲ درصدی سهام شرکت حفاری شمال را بصورت یکجا و نقد روانه میز فروش بازار دوم معاملات بورس کند تا در صورت انجام از ترکیب سهامداری آن خارج شود.

به این ترتیب، مقرر شده ۵۲۷ میلیون و ۳۳۴ هزار و ۶۳۸ سهم "حفاری" روز شنبه یکم آذر ماه از طریق کارگزاری آرمون بورس عرضه شود. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم ۱۲۷۱۹ ریال و قیمت پایه کل ۶۷۰.۷ میلیارد تومان تعیین شده است.

کارگزار خریدار در صورتی مجاز به وارد کردن سفارش خرید در سامانه معاملاتی است که معادل ۱۰ درصد از ارزش روز سهام مورد معامله را بر اساس قیمت پایه کل به عنوان سپرده شرکت در رقابت بصورت نقد یا ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط و به نفع سپرده‌گذاری واریز و یا تحویل دهد.

همچنین تاییدیه شرکت مذکور مبنی بر اخذ تضامین مربوطه را به بورس ارائه کند. با توجه به انجام معامله بصورت نقدی و یکجا خریدار موظف است کل مبلغ مورد معامله را وفق مقررات و قوانین بورس ظرف مدت مقرر (t+2) پرداخت کند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ