کد خبر: ۱۵۹۳۹۰
۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۷/۳۰

نماد شستا به محض تصمیم سهامدار عمده در معرفی بازارگردان باز می شود
مدیرعامل هلدینگ به بورس پرس خبر داد:

نماد شستا به محض تصمیم سهامدار عمده در معرفی بازارگردان باز می شود

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: به محض تصمیم رئیس و هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی ، بازارگردان سهام به بورس معرفی و نماد شستا به شکل شایسته ایی بازخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمد رضوانی‌فر درباره شرط بورس تهران برای بازگشایی نماد شستا که از 17 شهریور به دلیل بررسی اطلاعات و سپس وضعیت ناخوش بازار و در ادامه ، برگزاری مجمع سالانه هفته گذشته بسته مانده به بورس پرس گفت : طبق قول رئیس سازمان تامین اجتماعی در مجمع و با تصمیم هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی ، بازارگردان سهام به بورس معرفی خواهد شد.

وی ادامه داد: بنابراین به محض انجام این فرایند که انتظار می رود در آینده ایی نزدیک رخ دهد، نماد شستا به شکل شایسته و با حداکثر حمایت باز و سهام آن مورد داد و ستد فعالان قرار خواهد گرفت .

براساس این گزارش، سهام این هلدینگ چند رشته ایی 27 فروردین سال جاری به عنوان بزرگترین عرضه اولیه تاریخ بورس ایران عرضه و با ۸۶۰ تومان کشف قیمت و بعد از رشد قیمت تا 6200 تومان نیمه مرداد به 3714 تومان قبل از توقف نماد در 16 شهریور رسید.

این شرکت با سرمایه 8 هزار میلیارد تومانی ، اولین مجمع سالانه بعد از حضور در بورس را هفته پذشته با تقسیم سود 120 تومانی برگزار کرده و به گفته محمود گودرزی معاون بازار بورس تهران به محض معرفی بازارگردان از سوی سهامدار عمده شستا و ناشر ، بازگشایی نماد انجام خواهد شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ