کد خبر: ۱۵۹۴۳۹
۰:۰ - ۱۳۹۹/۸/۱

ترکیب هیات رئیسه مدیره بورس تهران مشخص شد / احتمال تغییر مدیرعامل
در اولین جلسه و برای برای دو سال آینده :

ترکیب هیات رئیسه مدیره بورس تهران مشخص شد / احتمال تغییر مدیرعامل

در اولین جلسه هیات مدیره جدید و ۷ نفره بورس تهران، رئیس و نائب رئیس هیات مدیره برای دو سال آینده انتخاب شدند و یک عضو درباره احتمال تغییر مدیرعامل توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، اولین جلسه هیات مدیره جدید و 7 نفره بورس تهران ، دیروز چهارشنبه با دستور جلسه تعیین هیات رئیسه برگزار شد و طی آن امیر تقی‌خان تجریشی از سرمایه گذاری توسعه ملی و جواد عشقی نژاد از سرمایه گذاری اهداف به عنوان رئیس و نائب رئیس هیات مدیره بورس تهران برای دو سال آینده ، انتخاب شدند.

در این میان یکی از اعضا هیات مدیره در مورد تعیین مدیرعامل بورس تهران به بورس پرس گفت:در این جلسه فقط رئیس و نائب رئیس هیات مدیره انتخاب شدند و مقرر شد تا هفته آینده ، چند گزینه مدیریت بورس تهران از جمله مدیرعامل فعلی (علی صحرایی) ، اقدام به ارایه برنامه ها کنند تا هیات مدیره تصمیم گیری کند.

وی در برابر این سئوال که تغییر مدیرعامل بورس تهران تا چه حد جدی است به بورس پرس توضیح داد: تغییر مدیرعامل یکی از برنامه های هیات مدیره بوده و شاید هم مدیر فعلی ابقا شود اما با توجه به ترکیب هیات مدیره و حضور 4 نماینده از بخش دولتی و شبه دولتی ، احتمال تغییر مدیر زیاد است. 

براساس این گزارش، ترکیب هیات مدیره جدید بورس تهران شامل مهدی سدیدی از صندوق بازنشستگی بانک ها، محمدرضا محسنی (مدیرعامل سابق سپرده گذاری مرکزی) از بانک آینده ، علی شیرازی از سرمایه گذاری صبا تامین، جواد عشقی نژاد از سرمایه گذاری اهداف، بوستانی از کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران، امیری از سرمایه گذاری تدبیر و امیر تقی‌خان تجریشی از سرمایه گذاری توسعه ملی هستند .

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ