کد خبر: ۱۵۹۵۷۶
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۸/۵

واکنش سایپا به شایعات شیوه جدید قیمت‌گذاری خودرو

واکنش سایپا به شایعات شیوه جدید قیمت‌گذاری خودرو

سایپا ضمن تکذیب مذاکره و مصاحبه مدیرعامل درباره قیمت گذاری محصولات اعلام کرد: اتخاذ هر تصمیم در شیوه جدید قیمت گذاری خودرو منوط به تصویب نهایی وزارت صنعت و خودروسازان است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سایپا ضمن تکذیب مذاکره و صحبت رسانه ای مدیرعامل در روزهای اخیر پیرامون قیمت گذاری محصولات نسبت به روایت های منتشره از شیوه جدید قیمت گذاری خودرو در فضای مجازی واکنش نشان داد و اعلام کرد: اتخاذ هر نوع تصمیم در این زمینه منوط به تصویب نهایی و اعلام رسمی از سوی وزارت صنعت و خودروسازان است.

در روزهای اخیر پیام های مختلفی در فضای مجازی و برخی رسانه های غیررسمی منتشر شده و از فرآیند جدید شیوه قیمت گذاری محصولات خودروسازان سخن به میان آمده اما موارد مطرح شده، تصمیم نهائی و یا تنها گزینه کارشناسی برای قیمت‌گذاری خودرو نیست.

در حقیقت، نظر مطرح شده یکی از چند گزینه و شیوه قیمت گذاری محصولات خودروسازان است که نهایی شدن یا نشدن آن منوط به تصمیم گیری نهایی و موافقت نهادهای ذی ربط است.

با تاکید مجدد بر اینکه گزینه های مختلفی برای ساماندهی به بازار خودرو مطرح است از رسانه ها و هموطنان درخواست می کنیم اخبار و گزارش های مرتبط با این حوزه را تنها از کانال های اطلاع رسانی رسمی دولت، وزارت صنعت یا خودروسازان دنبال کنند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ