کد خبر: ۱۵۹۶۴۶
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۸/۶

معاملات مشکوک سهم تازه وارد، هفت شرکت فرابورسی + ۷ نماد دیگر
در روز افت ۳۴ هزار و ۸۱۵ واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک سهم تازه وارد، هفت شرکت فرابورسی + ۷ نماد دیگر

در روز افت ۳۴ هزار و ۸۱۵ واحدی شاخص ، سهم تازه وارد، هفت شرکت فرابورسی به همراه ۷ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات سومین روز کاری این هفته، بازار سهام متعادل و با بهبود نسبی تقاضا در نمادهای بزرگ آغاز به کار کرد اما در نهایت امروز هم نماگر بازار با افت 34 هزار و 815 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 301 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 4.3 و 2.3 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به ایران خودرو با داد و ستد بیش از 1.4 میلیارد سهم و بانک صادرات، بانک ملت، سایپا به همراه فولاد مبارکه با تقاضای 715، 527، 273 و 272 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 12 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت فارسیت اهواز حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس با افت 5 درصدی قیمت سهام و صف فروش، شاهد داد و ستد 1.8 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های اشتاد ایران، دارویی لقمان، بیمه‌ آرمان، مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن، رینگ سازی مشهد، خدمات انفورماتیک، سخت آژند، مرآت پولاد، سرمایه‌گذاری توسعه خوزستان، ایران یاسا تایر و رابر، آبگینه، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی، تایدواتر خاورمیانه و توسعه مسیر برق گیلان (سهم تازه وارد) مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور سهم تازه وارد، هفت شرکت فرابورسی به همراه هفت شرکت بورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ