کد خبر: ۱۵۹۶۷۵
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۸/۷

امیدواری عضو مجمع تشخیص مصلحت به جهش تولید محصولات در سایپا

امیدواری عضو مجمع تشخیص مصلحت به جهش تولید محصولات در سایپا

عضو مجمع تشخیص مصلحت با اشاره به برنامه جامع سایپا برای رشد تولید، ایجاد نوآوری در محصولات و تولیدات بروز گفت: این خودروساز جهش تولید را از طریق جهش فناوری هدف گذاری کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی آقامحمدی در حاشیه بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا درباره روندی که این گروه در تولید و تنوع محصول طی می کند، گفت: با توجه به استقبالی که از خودروهای داخلی در بازار صورت گرفته، توصیه می شود تولیدکنندگان خودرو و قطعه نسبت به رشد تولید و پاسخ به درخواست متقاضیان تلاش بیشتری کنند. خوشبختانه یکی از مجموعه هایی که در این حوزه سطح فعالیت ها را گسترش داده، سایپا است.

وی افزود: سایپا نسبت به رشد تولید، ایجاد نوآوری در محصولات و تولیدات به روز، برنامه های جامعی تدوین کرده و براساس آن در حال فعالیت است. محصولات سایپا با استانداردهای بالاتری نسبت به گذشته در حال تولید هستند. بهره گیری از فناوری های روز، ارتقا ایمنی خودروها و افزایش امکانات خودرو، بخشی از فعالیت هایی است که در مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا در حال انجام است.

این عضو تشخیص مصلحت ادامه داد: تا پایان سال جاری سایپا محصولات جدید را روانه بازار خواهد کرد و برنامه دارد تا سه سال آینده نیز 9 محصول جدید دیگر وارد بازار کند که این امر با وجود تحریم ها کار بسیار بزرگی است. در برنامه بلند مدت سایپا این موضوع تعریف شده که محصولات تکراری به بازار عرضه نشود و همواره تنوع محصول پیگیری شود. یکی دیگر از اقدام هایی که سایپا مجدانه در حال پیگیری است تعریف روش های متنوع فروش با هدف تعادل بازار است با این اتفاق نوسان قیمت خودرو کاهش پیدا خواهد کرد.

آقامحمدی به نظام قیمت گذاری خودرو اشاره و عنوان کرد: برای آنکه خودروسازان از زیان خارج شوند بهتر است نظام قیمت گذاری خودرو با تغییراتی همراه شود. عواملی غیر از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان از رشد قیمت خودرو در بازار خودرو سود می برند و با تغییر فرآیند قیمت گذاری می توان بازار خودرو را با شرایط بهتری مدیریت کرد.

وی افزود: سایپا جهش تولید را از طریق جهش فناوری هدف گذاری کرده است. این شعار نشان می دهد رشد تولید در این کارخانه با جهش فناوری عملیاتی خواهد شد و از سویی این خودروساز به سمت جهش فناوری گام برداشته است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ