کد خبر: ۱۵۹۷۰۹
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۸/۸

معاملات مشکوک سرمایه گذاری صدر تامین ، دو شرکت بیمه و ۱۲ نماد
در روز افت ۱۳ هزار و ۶۹۸ واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک سرمایه گذاری صدر تامین ، دو شرکت بیمه و ۱۲ نماد

در روز افت ۱۳ هزار و ۶۹۸ واحدی شاخص ، سرمایه گذاری صدر تامین، دو شرکت بیمه به همراه ۱۲ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری این هفته، بازار سهام متعادل و منفی آغاز به کار کرد به طوری که با شکل گیری تقاضای مناسب در بزرگان بازار و ایجاد تقویت تقاضا در سایر گروه ها در نهایت نماگر بازار با افت 13 هزار و 698 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 200 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 7.1 و 13.2 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به ایران خودرو با داد و ستد بیش از 1.5 میلیارد سهم و بانک صادرات، بانک ملت، بانک پارسیان به همراه فولاد مبارکه با تقاضای 636، 440، 297 و 286 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 14 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت بیمه آرمان حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس با رشد اندک قیمت سهام، شاهد داد و ستد 36.9 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های مهندسی حمل و نقل پتروشیمی، قند قزوین، اشتاد ایران، آبگینه، کارگزاران پارس، سرمایه گذاری پارس توشه، سیمان اصفهان، توسعه و عمران نایین، صنایع کشاورزی و کود زنجان، کاشی صدف سرام استقلال آباده، رینگ سازی مشهد، فارسیت اهواز، سرمایه گذاری صدر تامین و بیمه تجارت نو مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور سرمایه گذاری صدر تامین، دو شرکت بیمه به همراه 12 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ