کد خبر: ۱۶۱۵۸۴
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۸/۲۹

حمایت دولت و وزارت ورزش پس از عرضه اولیه  سهام پرسپولیس و استقلال
وزیر ورزش خبر داد:

حمایت دولت و وزارت ورزش پس از عرضه اولیه سهام پرسپولیس و استقلال

وزیر ورزش با بیان اینکه دولت و این وزارتخانه حمایت را برای پایدار شدن روند خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس و ورود به فرابورس ادامه می دهد، گفت: مردم با خیال راحت سراغ خرید سهام سرخآبی‌ها بروند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایرنا، مسعود سلطانی فر در دیدار با جمعی از نخبگان و صاحب نظران اقتصادی درباره واگذاری استقلال و پرسپولیس گفت: خوشبختانه اجماع خوبی بین صاحب نظران اقتصادی و ورزشی و مدیران و دولت برای ورود ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال به فرابورس و آغاز روند جدی خصوصی سازی آنها وجود دارد.

وی با اشاره به تلاش های سه ساله برای زمینه سازی واگذاری استقلال و پرسپولیس افزود: خوشبختانه هم رئیس جمهور و هیات وزیران و هم قاطبه مردم، ورزشکاران و قهرمانان با این اتفاق بزرگ و تاریخی ورزش موافق و همگام هستند.

سلطانی فر درخصوص ریسک واگذاری استقلال و پرسپولیس و آینده این ۲ تیم تصریح کرد: بعد از خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس دولت و وزارت ورزش دخالت در اداره دو تیم ندارد و عمدتا بصورت ارشادی با تشویق سرمایه گذاران حمایت را برای پایدار شدن روند خصوصی سازی ۲ تیم بصورت مشروط و موقت ادامه می دهد و به تدریج و با زمان بندی مناسب این حمایت ها کاهش می یابد تا ۲باشگاه کاملا به خود متکی شوند و با همین نگاه مردم با خیال راحت به سراغ خرید سهام استقلال و پرسپولیس بروند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ