کد خبر: ۱۶۱۶۲۶
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۹/۱

معاون وزیر بهداشت با انتقادات شدید و کم سابقه استعفا کرد + متن نامه

معاون وزیر بهداشت با انتقادات شدید و کم سابقه استعفا کرد + متن نامه

معاون تحقیقات وزیر بهداشت بعد از انتقادات شدید و کم سابقه از شیوه های مدیریتی وزیر ، اقدام به استعفا کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، در حالی محدودیت های شدید و سراسری کرونایی در ایران از امروز شروع شده که رضا ملک زاده بعد از انتقادات کم سابقه از نحوه مدیریت سعید نمکی ، اقدام به استعفا کرد.

وی خطاب به وزیر بهداشت اعلام کرد: بدین‌وسیله مراتب استعفای خود از مسئولیت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت را به‌دلایل زیر اعلام می‌دارم:

مدیریت بسیار غلط، پرنقص در پاندمی کرونا که به‌دلیل عدم مشورت و توجه شما به توصیه‌‌ها و هشدارهای متخصصان و محققان نظام سلامت، موجب تلفات انسانی بسیار در ایران شده است و در عین حال مدعی درس «مدیریت بحران کرونا» دادن به سایر کشورها هستید.

اظهارات غیرعلمی و ناشی از شتابزدگی جناب‌عالی در مورد تولید واکسن ایرانی کرونا که هنوز در حال طی مراحل اولیه بوده و شما مدعی معرکه گرفتن برای تولید آن شده‌‌اید.

ادعاهای بی اساس جناب‌عالی و سازمان غذا و دارو در خصوص مؤثر بودن داروهای گیاهی که به‌اعتقاد این‌جانب بدون هیچ مبنای علمی و پژوهشی و مطالعات بالینی کافی صورت گرفته و همچنین دفاع و اقدام جناب‌عالی از ادغام طب سنتی در نظام شبکه بهداشت و درمان کشور که می‌تواند شبکه بهداشت و درمان ایران را ناپایدار و در درازمدت تضعیف کرده و مردم را از حقوق خود در بهره‌مندی از درمانهای پیشرفته پزشکی مدرن محروم سازد.

عدم درک درست شما از تحقیق و پژوهش و اهمیت آن و نیز نادیده گرفتن تمام فعالیتهای علمی و پژوهشی محققان علوم پزشکی طی 7 سال گذشته که در سخت‌ترین شرایط تحریم و امکانات بودجه‌ای، به بالاترین سطح تولیدات کمی و رشد کیفی و استناد به مقالات نسبت به گذشته رسیده است و رتبه نخست منطقه و کشورهای اسلامی را دارد.

عدم تشکیل شورای معاونین طی 6 ماه گذشته و عدم اختصاص وقت از سوی شما برای بحث در امور آموزشی، پژوهشی و دانشجویی.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ