کد خبر: ۱۶۱۸۳۲
۰:۰ - ۱۳۹۹/۹/۵

توضیح درباره بازار جدید و پذیرش مشروط اولین استارآپ حمل‌ونقل/ پذیرش چند شرکت‌
مدیر پذیرش فرابورس اعلام کرد:

توضیح درباره بازار جدید و پذیرش مشروط اولین استارآپ حمل‌ونقل/ پذیرش چند شرکت‌

مدیر پذیرش فرابورس از راه‌اندازی بازار جدید هدف و پذیرش مشروط اولین استارآپ حمل‌ونقل خبر داد و آخرین وضعیت پذیرش چند شرکت‌ را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مونا کابلی از راه‌اندازی بازار جدید هدف خبر داد و به سنا گفت: آخرین دستورالعمل و شرایط پذیرش این بازار در آینده نزدیک به فعالان بازار سرمایه اطلاع‌رسانی می‌شود. بسیاری از پرونده‌هایی که برای فرابورس ارسال می‌شوند و شرایط بازار اول و دوم را احراز نمی‌کنند، آمادگی پذیرش در این بازار را خواهند داشت.

وی در خصوص آخرین وضعیت پذیرش شرکت‌ها در بازار اول و دوم توضیح داد: در حوزه مواد و محصولات دارویی، شرکت آنتی بیوتیک سازی و در حوزه ریخته‌گری آهن و فولاد شرکت فروآلیاژ ایران و در محصولات شیمیایی برای اولین بار شرکت پالایش قطران زغال سنگ و در حوزه صنعت چسب سازی، شرکت شیمیایی رازی، حوزه آی تی و فعالیت‌های وابسته شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزار نگین (توسن) پذیرش شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: در صنعت سرمایه‌گذاری نیز سرمایه‌گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی و در پیمانکاری صنعتی، شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی رأی مثبت هیات پذیرش را کسب کردند.

کابلی با اشاره به پذیرش مشروط تپسی عنوان کرد: در حوزه حمل‌ونقل و ارتباطات، اولین استارت آپ با نام تجاری تپسی و عنوان شرکت پیشگامان فناوری دانش آرامیس پس از ارزیابی کارشناسی و جلسات متعدد بصورت مشروط در بازار دوم پذیرش شد که نظر هیات پذیرش بر حسابرسی ویژه روی صورت‌های مالی شرکت بود. پس از اعلام نظر حسابرسی ویژه، شرکت می‌تواند در بازار دوم پذیرش شود و در غیر این صورت پس از طرح مجدد در هیات پذیرش، پیشنهاد بازار هدف مطرح خواهد شد.

وی از متقاضیان پذیرش در صنایع مختلف درخواست کرد برای تسهیل فرایند پذیرش در فرابورس از مشاوران پذیرش معتبر با مجوزهای رسمی از سازمان بورس بهره‌مند شوند و آخرین اطلاعات مالی توسط حسابرسان معتمد بورس، حسابرسی شود. فعالان بازار سرمایه اخبار پذیرش شرکت‌ها را صرفا از سایت فرابورس و منابع رسمی رصد کنند و اخبار و اطلاعات غیررسمی و تایید نشده را که در برخی شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، مبنای تصمیم‌گیری قرار ندهند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ