کد خبر: ۱۶۲۲۰۶
۰:۰ - ۱۳۹۹/۹/۱۵

موضع نشریه دفتر رهبر انقلاب درباره اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها

موضع نشریه دفتر رهبر انقلاب درباره اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها

هفته نامه دفتر رهبر انقلاب درباره مصوبه اخیر مجلس و شورای نگهبان مبنی بر اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران اعلام موضع کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، نشریه خط حزب‌الله درباره مصوبه اخیر مجلس و شورای نگهبان مبنی بر اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران اعلام کرد : در دستگاه فکری نظام اسلامی، تصمیمات بر اساس باورها و ارزش های اسلامی و انقلابی گرفته می شود و نه بر مبنای هیجانات زود گذر و احساسات بدون مبنای فکری (عقلانیت مهمترین ابزار کار است ) عقل را به کار می گیریم.

همینطور که در اصول سیاست خارجی بارها گفته شده ، حکمت یکی از اصول سه گانه است و در کنار آن مصلحت حکیمانه و مدبرانه عمل می کنیم . این مخصوص سیاست خارجی نیست بلکه در همه زمینه ها است . اسلام ما اسلام عقلانی است. عقل کاربرد بسیار وسیعی در فهم ،تشخیص اهداف و تشخیص ابزارها دارا است.

بر مبنای همین عقلانیت در دستگاه محاسباتی، نظام اسلامی اقدام متقابل صرفا به اقدام نظامی خلاصه نشده بلکه منافع استکبار جهانی، آمریکا، رژیم صهیونیستی و اذناب آنها در منطقه در حوزه سیاسی اقتصادی، علمی و حقوق بین النمللی با چالش های متعدد مواجه خواهد ساخت و قانون اقدام راهبردی برای صیانت منافع ملت و ایران و لغو تحریم‌ها نیز مقدمه ای برای این مسیر خواهد بود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ