کد خبر: ۱۶۳۷۹۹
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۲

معاملات مشکوک قدیمی ترین شرکت، دو بیمه و سه سرمایه گذاری + ۹ نماد
در روز افت ۵۳۷۵ واحدی شاخص رخ داد:

معاملات مشکوک قدیمی ترین شرکت، دو بیمه و سه سرمایه گذاری + ۹ نماد

در روز افت ۵۳۷۵ واحدی شاخص، قدیمی ترین شرکت بورس، دو سهم بیمه ای، سه سرمایه گذاری به همراه ۹ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات سومین روز کاری این هفته، بازار سهام با فضایی متعادل و با گرایش مثبت آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت نماگر بازار با افت 5375 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 301 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 11.1 و 5 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به سایپا با داد و ستد بیش از یک میلیارد سهم و ایران خودرو، بانک تجارت، بانک صادرات به همراه ذوب آهن با تقاضای 974، 947، 341 و 311 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 12 تا چهار برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت ایران ترانسفو حاضر در بازار اول بورس با رشد 18.4 درصدی قیمت سهام، شاهد داد و ستد 157.6 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های خدمات فنی فولاد یزد، سرامیک اردکان، نفت پارس (قدیمی ترین شرکت حاضر در بورس از 15 بهمن سال 1346)، آسیا سیر ارس، کشاورزی و کود زنجان، سرمایه گذاری صنایع ایران، سرمایه گذاری پارس توشه، سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی، بیمه اتکایی ایرانیان،  سیمان غرب، تایدواتر خاورمیانه، بسته بندی مشهد، ساختمان اصفهان و بیمه حافظ مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور قدیمی ترین شرکت بورس، دو سهم بیمه ای، سه سرمایه گذاری به همراه 9 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ