کد خبر: ۱۶۳۸۸۲
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴

سکوت جهانگیری در مورد رشد دستوری یک روزه شاخص بعد از جلسه فوری

سکوت جهانگیری در مورد رشد دستوری یک روزه شاخص بعد از جلسه فوری

معاون اول رئیس‌جمهور اعلام کرد در روز بعد از جلسه فوری با سه وزیر و مسئولان بورس ، شاخص مثبت شد اما در مورد دستوری بودن ، سکوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم، اسحاق جهانگیری درباره نتیجه جلسه یکشنبه با سه وزیر ، روسای سازمان های بورس و تامین اجتماعی و چندین مدیر و حقوقی های بزرگ بازار سرمایه که با ریزش شاخص بورس به کانال 1.2 میلیون واحدی همراه شده ، گفت: دوشنبه که شاخص بورس ، افزایش داشت.

وی در پاسخ به این سوال که کارشناسان معتقد هستند که این افزایش دستوری بوده سکوت کرد !

جهانگیری در 21 مرداد که با آغاز سقوط 40 درصدی شاخص در چهار ماه همراه بود اعلام کرده بود: ‌‎اعتماد مردم سرمایه دولت است که تحت هیچ شرایطی نباید آسیب ببیند. اعضای دولت باید به قول هایی که به مردم می‌دهند، عمل کنند چون فعالیت های مردم بر مبنای تعهدات دولت است. نباید برخی اختلاف نظرهای جزیی درون دولت برای زندگی مردم و روند جاری اقتصاد ایجاد مشکل کند.

براساس این گزارش، وضعیت روزهای اخیر بازار سهام با وجود جلسه فوری جهانگیری و سپس بازدید اعضا کمیسیون اقتصادی مجلس از بورس و جلسه با مسئولان با بازار سرمایه ، بغرنج تر و نگران کننده تر از قبل شده و شاخص بورس طی همین چند روز از خط حمایت مهم 1.3 به 1.2 میلیون واحدی نزول کرده است .

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ