کد خبر: ۱۶۳۹۲۱
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۶

استقبال از پخش زنده هیات‌ها در روبیکا با ١.٧ میلیون بار تماشا

استقبال از پخش زنده هیات‌ها در روبیکا با ١.٧ میلیون بار تماشا

پخش زنده شب گذشته هیات‌ها به‌مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه در روبیکا با استقبال روبرو و یک میلیون و ٧٠٠ هزار بار تماشا شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روز پنجشنبه ٢۵ دی‌ماه پخش زنده برنامه عزاداری هیات‌ها در اپلیکشین روبیکا حدود یک میلیون و ٧٠٠ هزار بار تماشا شد.

پخش زنده هیات‌ شب شعر محبوب خدا با ٢۵.۶ هزار تماشای آنلاین و ۶٧.۵ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ رضا نریمانی با ۴٩.۵ هزار تماشای آنلاین و ٧٨.۶ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ دارالقرآن آستان قدس با ٣٠.۶ هزار تماشای آنلاین و ۴۶.٩ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ عشاق الائمه (یادواره شهدا) با ١٨.۴ هزار تماشای آنلاین و ۶٣.۶ هزار تماشای آفلاین، هیئت الرضا با ٢٠.۴ هزار تماشای آنلاین و ٧۶.۶ تماشای آفلاین، هیات‌ محبان ائمه با ١۵.٧ هزار تماشای آنلاین و ۵٨.۶ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ ریحانة النبی با ٣٨.۴ هزار تماشای آنلاین و ٨٢.٣ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ میثم مطیعی با ٢۶.٨ هزار تماشای آنلاین و ٣۶.٧ هزار تماشای آفلاین، هیات محبین اهل بیت با ١٣.۶ هزار تماشای آنلاین و ۴٢.۵ هزار تماشای آفلاین، نمایش دلشدگان با ٣٩.۴ هزار تماشای آنلاین و ۶۴.٨ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ انصارالحجه با ٣۶.۴ هزار تماشای آنلاین و ۵٩.۶ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ ثارالله زنجان با ۶١.٨ هزار تماشای آنلاین و ٧۵.١ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ حاج محمدرضا طاهری با ۶١.٣ هزار تماشای آنلاین و ۴۵.۶ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ انصار زینب با ٢۶.٧ هزار تماشای آنلاین و ۴١.۴ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ مسجد جمکران با ٣۶.۴ هزار تماشای آنلاین و ۴١.۶ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ کربلا رفسنجان با ٢٧.۶ هزار تماشای آنلاین و ١٨.۵ هزار تماشای آفلاین، هیات‌ محبین الزهرا مبارکه با ١٨.۵ هزار تماشای آنلاین و ٢٠.۴ هزار تماشای آفلاین و سایر هیات‌ها با ٨۴.٢ هزار تماشای آنلاین و ١٣۴.۶ هزار تماشای آفلاین مورد استقبال کاربران روبیکا قرار گرفتند.

پخش زنده هیات‌ها در روبیکا در مجموع ۶۴۴.۶ هزار تماشای آنلاین و یک میلیون و ٢٣ هزار تماشای آفلاین داشته است. در قالب این پویش که با مشارکت پایگاه اطلاع‌رسانی عقیق برگزار می‌شود، تمام هیات‌ها می‌توانند از امکان پخش زنده مراسم در پیام‌رسان روبیکا بهره‌مند شوند.

با توجه به محدودیت‌های کرونایی و ضرورت ارائه خدمات آنلاین به محافل مذهبی، همراه اول به تمامی  هیات‌هایی که در این پویش مشارکت کنند، ۲۰ گیگ اینترت رایگان اهدا می کند. هیات‌ها برای ثبت نام و ارائه مدارک می‌توانند به سامانه panel.aghigh.ir مراجعه کنند.

راه‌اندازی هیات سیار عقیق فاطمی از دیگر برنامه‌های این پویش است که در آستانه شهادت حضرت زهرا به حرکت در می‌آید تا عموم مردم در نقاط مختلف شهر تهران بتوانند از این فرصت معنوی بهره‌مند شوند. همچنین ویژه برنامه باب‌القبله که در مناسبت‌های مذهبی از پیام‌رسان روبیکا پخش می‌شود در ایام فاطمیه از کانال عقیق در روبیکا و با حضور مهمانان مذهبی، فرهنگی و هنری بصورت آنلاین پخش می شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ