کد خبر: ۱۶۳۹۹۲
۱۲:۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

اولتیماتوم یک هفته ای به وزیر اقتصاد برای تعیین تکلیف وضعیت بورس
عضو هیات رئیسه مجلس مطرح کرد:

اولتیماتوم یک هفته ای به وزیر اقتصاد برای تعیین تکلیف وضعیت بورس

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به گلایه های مردمی از ریزش چند روز اخیر بورس گفت: اگر وزیر اقتصاد ظرف هفته آینده نسبت به تعیین تکلیف این بازار اقدام نکند از ابزارهای نظارتی موضوع را پیگیری می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسینعلی حاجی دلیگانی با بیان اینکه در روزهای اخیر بیش از ۵۰۰ پیامک از مردم رسیده که همگی از ریزش روزهای اخیر بورس گله‌مند و خواستار رسیدگی به این وضعیت بودند به فارس گفت: وضعیت حاکم بر بازار سرمایه یا معلول سوءمدیریت است و یا اینکه خط نفوذی شکل گرفته و به دنبال ایجاد نارضایتی میان مردم است.

وی افزود: امروز شرایط بورس باعث ناراحتی و نگرانی‌های زیادی بین مردم شده و حتی اختلافات خانوادگی را نیز سبب شده است. وزیر اقتصاد باید ظرف هفته آینده نسبت به شفاف سازی و تعیین تکلیف بورس اقدام کند.

حاجی دلیگانی ادامه داد: چنانچه وزیر اقتصاد ظرف هفته آینده نسبت به شفاف سازی و تعیین تکلیف بورس اقدام نکند از ابزارهای نظارتی همچون شکایت در قالب ماده ۲۳۴ و تحقیق و تفحص موضوع را مورد پیگیری قرار می‌دهیم.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

نظرات بینندگان
» رحیم صرافان | ساعت ۱۳:۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
0
0
پاسخ
با سلام و ارزوی سلامتی باطلاع این نماینده محترم برسانید تا هفته اینده این 20% سرمایه باقیمانده 40 میلیون سهامدار هم صفر خواهد شد چگونه مبشه باور داشت که یک نامه معاون وزیر بیش از 500000 میلیارد تومان زندگی 40 میلیون سهامدار بخاکستر تبدیل کند الله و اعلم با تشکر خداوند حافظ و نگهدارتان
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ