کد خبر: ۱۶۴۱۴۹
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۴

آخرین وضعیت افزایش سرمایه۴۵۷۷ درصدی
مدیرعامل شرکت به بورس پرس خبر داد:

آخرین وضعیت افزایش سرمایه۴۵۷۷ درصدی"کرمان"از تجدید ارزیابی و تکذیب شایعه

مدیرعامل سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان با اعلام آخرین وضعیت افزایش سرمایه ۴۵۷۷ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها ، شایعه مخالفت سازمان بورس را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی مهرپور لایقی در واکنش به شایعه مخالفت سازمان بورس با افزایش سرمایه سنگین 4577 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به بورس پرس گفت : این شایعه به هیچ وجه صحت ندارد و از اساس پوچ و بی پایه است.

وی ادامه داد: موید بی اساس بودن این شایعه هم این است که گزارش حسابرس و بازرس قانونی به همراه گزارش تامین سرمایه بانک ملت ، چهارشنبه گذشته اول بهمن به سازمان بورس ارسال شده و امکان بررسی و اعلام نظر مخالف یک روزه سازمان بورس هم وجود ندارد .

مهرپور لایقی افزود: انتظار می رود بعد از طی فرایند حدود یک ماهه بررسی های سازمان بورس ، مجوز افزایش سرمایه "کرمان " صادر شود . در این صورت به فاصله 10 تا 11 روز ، زمان برگزاری مجمع فوق العاده تعیین و اعلام خواهد شد .

بر اساس این گزارش، طبق مصوبه هیات مدیره ، سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان در نظر دارد از محل تجدید ارزیابی دارایی ها، سرمایه اسمی فعلی را از 111 به 5.1 هزار میلیارد تومان برساند تا قادر به اصلاح ساختار مالی شود .

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ