کد خبر: ۱۶۴۲۷۳
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۶

مذاکره شرکت نفت و گاز پارس با فولاد اکسین
مدیرعامل خبر داد:

مذاکره شرکت نفت و گاز پارس با فولاد اکسین

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از توافق همکاری با شرکت فولاد اکسین خوزستان برای تهیه ورق و لوله مورد نیاز این مجتمع در راستای حمایت از تولید داخل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، محمد مشکین فام در چهارمین روز از نمایشگاه بین المللی پتروشیمی، ضمن بازدید از غرفه شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: حدود ۳ هزار کیلومتر طزح احداث خط لوله محیط ترش در مجتمع پارس تعریف شده و در نظر داریم در راستای حمایت از تولید داخل، ورق و لوله این طرح را از شرکت های توانمند داخلی تهیه کنیم .لذا با فولاد اکسین وارد مذاکره شده ایم.

بر اساس این گزارش، عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران هم در این خصوص گفت: طی سال‌های اخیر وظیفه استراتژیک اصلی،   ذخیره‌سازی نفت بوده که به مدد فولاد اکسین بسیار اثربخش انجام شده است.

وی افزود: برای اولین بار ورق های مورد نیاز را درداخل تهیه می کنیم و اکسین این مسیر سخت را هموار کرده و برگزاری این نمایشگاه بین سازنده و مصرف کننده ارتباط قوی ایجاد می کند تا همکاری بهتری انجام شود.

اسدروز ادامه داد: بازرسی ارزیابی کیفی که در شرکت پایانه های نفتی انجام شده نشان می دهد محصول کاملا ایرانی فولاد اکسین به نسبت مشابه خارجی از کیفت بهتری برخوردار است.چراکه بارها در آزمایشگاه ها مورد راستی ازمایی قرار گرفته است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ