کد خبر: ۱۶۴۲۷۴
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۶

معاملات مشکوک یک پتروشیمی، سهم ورشکسته، دو سرمایه گذاری + ۱۱ نماد
در روز رشد ۱۲۴۰ واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک یک پتروشیمی، سهم ورشکسته، دو سرمایه گذاری + ۱۱ نماد

در روز رشد ۱۲۴۰ واحدی شاخص، یک پتروشیمی، سهم ورشکسته، دو شرکت سرمایه گذاری به همراه ۱۱ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات سومین روز کاری این هفته، بازار سهام با فشار فروش در عمده نمادهای بزرگ آغاز به کار کرد اما در نهایت با تقویت تقاضا، نماگر بازار با رشد 1240 واحدی و ورود به کانال یک میلیون و 235 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 10.4 و 4 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به سایپا و ایران خودرو با داد و ستد بیش از 1.1 و یک میلیارد سهم و بانک صادرات، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو به همراه بانک پارسیان با تقاضای 595، 552 و 307 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 18 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت شکر شاهرود حاضر در بازار دوم بورس با افت اندک قیمت سهام و صف خرید، شاهد داد و ستد 94.3 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های نفت ایرانول، حمل و نقل توکا، لنت ترمز، سیمان کارون، گاز لوله (شرکت ورشکسته حاضر در تابلو قرمز بازار پایه)، کشت و دامداری فکا، داروسازی زاگرس فارمد پارس، سرمایه گذاری نور کوثر ایرانیان، لیزینگ رازی، آبسال، کف، سرمایه گذاری توسعه و عمران اردبیل، تولی پرس و پتروشیمی امیرکبیر مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور پتروشیمی امیرکبیر، سهم ورشکسته، دو شرکت سرمایه گذاری به همراه 11 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ