کد خبر: ۱۶۴۲۷۵
۰:۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۷

نتایج حضور فولاد مبارکه در شرکت های دانش بنیان و اجرای چند طرح توسعه

نتایج حضور فولاد مبارکه در شرکت های دانش بنیان و اجرای چند طرح توسعه

مدیرعامل شرکت دانش بنیان رافع اصفهان ، نتایج حضور و فعالیت فولاد مبارکه در حمایت از شرکت های دانش بنیان را مواردی از جمله پوشش نانو بر روی تختال و کاهش 70 درصدی تشکیل بوسته اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رسول میدان جو با اشاره به حمایت فولاد مبارکه از شرکت های دانش بنیان در راستای بومی سازی محصولات تولیدی به ایراسین گفت: شرکت های دانش بنیان همواره با هدف رفع نیازهای فناورانه صنعت فولاد کوشیده اند. این شرکت ها با توجه به ساختار، چارت سازمانی و تشکیلاتی انعطاف پذیرند و در راستای رفع مسائل صنعت فولاد و بومی سازی تجهیزات وارداتی اقدام می کنند.

وی افزود: فولاد مبارکه در سال های اخیر با حمایت حداکثری از شرکت های دانش بنیان در راستای بومی سازی و ساخت تجهیزات و مواد اولیه اقدام کرده است. پروژه های متعدد فناورانه با همکاری واحد تحقیق و توسعه فولاد مبارکه به ثمر رسیده که می توان به اجرای پروژه کاهش آلودگی صوتی در نورد دو قفسه ای فولاد مبارکه اشاره کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: در پروژه کاهش آلودگی صوتی سعی شده تا با توجه به مطالعات انجام شده و تهیه نقشه صوتی کارگاه مولدهای تراز بالای صدای کارگاه شناسایی و جهت کنترل تراز بالای صدای کارگاه خدمات مربوطه انجام گیرد که شامل حذف مولدهای صدا در کارگاه و تعویض نازل های جاروب امولشن با سیستم ایر نایف شد. طراحی و اجرای پروژه اصلاح مبدل های حرارتی در تانک امولشن کارگاه نورد دو قفسه ای فولاد مبارکه و افزایش دمای تانک امولشن و بهره وری تولید نیز دیگر پروژه فناوری این شرکت با "فولاد" است که در کارگاه انجام گرفت.

میدان جو ارایه و اجرای طرح تحقیقاتی استفاده از پوشش نانو بر روی تختال درنورد گرم و کاهش 70 درصدی تشکیل بوسته در نورد گرم فولاد مبارکه را از دیگر دستاوردهای همکاری دو شرکت نام برد و عنوان کرد: فعالیت و تولید ورق کورتس مورد استفاده در لاینرهای نورد دوقفسه ای درحال تکمیل است که این فرآیند با تولیدانبوه می تواند به ساخت خطوط تولید و رآکتورها و خط تولید مواد شیمیایی منجر شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ