کد خبر: ۱۶۵۴۵۹
۰:۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۸

معاملات مشکوک یک بانک، سه سهم سیمانی، دو سرمایه گذاری + ۹ نماد
در روز افت ۵۹۱۵ واحدی شاخص رخ داد:

معاملات مشکوک یک بانک، سه سهم سیمانی، دو سرمایه گذاری + ۹ نماد

در روز افت ۵۹۱۵ واحدی شاخص، یک بانک، سه سهم سیمانی، دو شرکت سرمایه گذاری به همراه ۹ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات آخرین روز کاری هفته منتهی به 7 اسفند، بازار سهام با بهبود نسبی تقاضا آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با افت 5915 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 205 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 5.4 و 6 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به بانک پارسیان، سایپا، ملی مس، بانک تجارت به همراه بانک ملت با داد و ستد بیش از 525، 233، 198، 172 و 125 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 18 تا دو برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، سرمایه گذاری خراسان رضوی حاضر در بازار دوم بورس با افت 1.9 درصدی قیمت سهام و صف فروش، شاهد داد و ستد 10.6 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های کیمیای زنجان گستران، لیزینگ ایران، کشت و دامداری فکا، ایران مرینوس، کیوان، سیمان شمال، فرآورده های سیمان شرق، توسعه بین المللی پدیده شاندیز، سیمان مازندران، کشت و صنعت جوین، سرمایه گذاری وثوق امین، بانک پاسارگاد، سیمان صوفیان و پگاه فارس مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور بانک پاسارگاد، سه سهم سیمانی و دو شرکت سرمایه گذاری به همراه 9 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ