کد خبر: ۱۶۵۵۳۵
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۹

معاملات مشکوک اولین تامین سرمایه، دو سیمانی، چهار سرمایه گذاری + ۸ نماد
در روز افت ۱۱ هزار و ۸۵۵ واحدی شاخص رخ داد:

معاملات مشکوک اولین تامین سرمایه، دو سیمانی، چهار سرمایه گذاری + ۸ نماد

در روز افت ۱۱ هزار و ۸۵۵ واحدی شاخص، ولین تامین سرمایه حاضر در بورس، دو سهم سیمانی، چهار شرکت سرمایه گذاری به همراه ۸ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات اولین روز کاری این هفته، بازار سهام نسبتاً پرعرضه آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با افت 11 هزار و 855 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 193 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 6.8 هزار و 700 میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به بانک ملت، سایپا، بانک تجارت، ایران خودرو به همراه بانک پاسارگاد با داد و ستد بیش از 235، 121، 118، 105 و 98 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 14 تا دو برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، سرمایه گذاری خراسان رضوی حاضر در بازار دوم بورس با افت 1.9 درصدی قیمت سهام و صف فروش، شاهد داد و ستد 15.3 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های سرمایه گذاری اعتلا البرز، گلتاش، ایران مرینوس، سرمایه گذاری شفا دارو، پگاه فارس، تامین سرمایه امید، سرمایه گذاری مسکن شمال شرق، توسعه بین المللی پدیده شاندیز، سامان گستر اصفهان، فرآورده های سیمان شرق، سیمان آرتا اردبیل، کاشی سعدی، داروسازی اکسیر و سیمان صوفیان مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور تامین سرمایه امید به عنوان اولین شرکت حاضر در بورس این صنعت، چهار شرکت سرمایه گذاری و دو سهم سیمانی به همراه 8 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ