کد خبر: ۱۶۵۵۷۸
۰:۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱

تصویب افزایش سرمایه ۱۲، ۷۴ ، ۱۴۸ و ۱۵۰ درصدی از تجدید ارزیابی و سود

تصویب افزایش سرمایه ۱۲، ۷۴ ، ۱۴۸ و ۱۵۰ درصدی از تجدید ارزیابی و سود

با برگزاری مجمع فوق العاده چهار شرکت ریل پرداز سیر، شهد، فنرسازی خاور و سیمان اصفهان، افزایش سرمایه ۱۲، ۷۴ ، ۱۴۸ و ۱۵۰ درصدی از دو محل تجدید ارزیابی و سود انباشته تصویب شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجمع فوق العاده شرکت ریل پرداز سیر قبل از ظهر یکشنبه سوم اسفند با دستور جلسه تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه با حضور 60.7 درصد سهامداران برگزار و باتوجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه 12 درصدی از محل سود انباشته تصویب شد. براین اساس، "حریل" به منظور بران مخارج سرمايه اي انجام شده ، سرمایه فعلی را از 332.4 به 373.2 میلیارد تومان رساند.

همچنین مجمع فوق العاده شرکت سیمان اصفهان قبل از ظهر چهارشنبه ششم اسفند با دستور جلسه تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه با حضور 86.9 درصد سهامداران برگزار و باتوجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه 150 درصدی از محل سود انباشته تصویب شد. به این ترتیب، "سصفها" به منظور اجرای طرح توسعه، سرمایه فعلی را از 20 به 50 میلیارد تومان رساند.

در این میان، مجمع فوق العاده شرکت شهد قبل از ظهر یکشنبه دهم اسفند با دستور جلسه تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه با حضور 68.6 درصد سهامداران برگزار و باتوجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه 74 درصدی از دو محل تجدید ارزیابی دارایی ها و سود انباشته تصویب شد.

به این ترتیب، "قشهد" به منظور اصلاح ساختار مالی، سرمایه فعلی را از 40 به 69.4 میلیارد تومان رساند. 28.8 میلیارد تومان از این تامین مالی از محل تجدید ارزیابی و 654.4 میلیون تومان دیگر از محل سود انباشته اعمال شده است.

مجمع فوق العاده شرکت فنرسازی خاور قبل از ظهر یکشنبه دهم اسفند با دستور جلسه تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه با حضور 73.4 درصد سهامداران برگزار و باتوجه به صدور مجوز توسط سازمان بورس، افزایش سرمایه 148 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها تصویب شد. براین اساس، "خفنر" به منظور اصلاح ساختار مالی، سرمایه فعلی را از 46.7 به 115.9 میلیارد تومان رساند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ