کد خبر: ۱۶۵۵۸۱
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰

معاملات مشکوک بانک فرابورسی، دو پتروشیمی، یک پالایشی + ۱۱ نماد
در روز افت ۸۶۰۱ واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک بانک فرابورسی، دو پتروشیمی، یک پالایشی + ۱۱ نماد

در روز افت ۸۶۰۱ واحدی شاخص، بانک فرابورسی، دو پتروشیمی و یک پالایشی به همراه ۱۱ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات دومین روز کاری این هفته، بازار سهام در ادامه روند روزهای اخیر پرعرضه در معاملات اکثر گروه ها
آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با افت 8601 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 185 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 2.4 و 2.2 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به اپال کانی پارس، هتل پارسیان کوثر اصفهان، بانک اقتصاد نوین، فولاد مبارکه به همراه بانک ملت با داد و ستد بیش از 316، 110، 107، 77 و 66 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 17 تا یک برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت آذریت حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس با رشد اندک قیمت سهام و صف خرید، شاهد داد و ستد 200 هزار سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های داروسازی سبحان انکولوژی، پشم شیشه ایران، پتروشیمی آبادان، کیمیدارو، تجارت الکترونیک پارسیان، هتل پارسیان کوثر اصفهان، داروسازی اکسیر، توسعه بین المللی پدیده شاندیز، پتروشیمی اصفهان، ایران مرینوس، بانک سامان، سیمان صوفیان، سرمایه گذاری سامان گستر اصفهان و پالایشگاه لاوان مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور بانک سامان ، دو پتروشیمی، یک پالایشی به همراه 11 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ