کد خبر: ۱۶۵۵۸۲
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰

دولتمردان ، متخصص ایجاد التهاب و نابسامانی بازارها شده اند
نماینده مجلس :

دولتمردان ، متخصص ایجاد التهاب و نابسامانی بازارها شده اند

نماینده مجلس گفت: دولتمردان ، متخصص ایجاد التهاب و نابسامانی بازارها شده اند و معلوم نیست با قیمت دلار قرار است چه بر سر مردم بیاورند؟

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، جواد نیک بین در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال آینده در تذکر آیین نامه ای با استناد به ماده 22 گفت: مسئولان دولتی با اظهارات، شان مجلس را پایین می آورند. به طوریکه واعظی در اظهارات غیرکارشناسانه که صحت داشت، اعلام کرد دولت قیمت دلار را بالا و پایین می آورد.

وی با بیان بینی با عنوان " واعظ سخنت خلاف عزت باشد/ همراهی تو در اوج ذلت باشد، اظهارنظرهای تو ای واعظ جان/ بی شک نه غفلت که خیانت باشد ، خطاب به دولتمردان اعلام کرد: می خواهید با قیمت دلار چه کاری کنید و قرار است چه بر سر مردم بیاورید؟ اگر سخن نگویید مردم نمی گویند لال هستید، چرا بدون مشورت حرف می زنید؟ از التهاب در بازار دلار چه به دست می آورید؟ وقتی درآمد با دلار و خرج با ریال است، قطعاً با قیمت دلار بازی می کنید.

نیک بین ادامه داد: متخصص ایجاد التهاب و نابسامانی در بازار هستید. نوبخت و همتی اظهارات واعظی را تکذیب کردند اما واعظی تایید می کند طبق بند د تبصره 4 محاسبه سامانه (ETS) است. یعنی قیمت دلار دست دولت است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ