کد خبر: ۱۶۵۵۹۷
۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱

ارزیابی مجدد سهام زیرمجموعه بانک دی و پیگیری افزایش سرمایه ۲۲۴۴ درصدی

ارزیابی مجدد سهام زیرمجموعه بانک دی و پیگیری افزایش سرمایه ۲۲۴۴ درصدی

بانک دی از ارزیابی مجدد سهام شرکت تولید نیروی برق دماوند، ارسال نتایج به بانک مرکزی و پیگیری اخذ مجوز افزایش سرمایه ۲۲۴۴ درصدی از سازمان بورس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک دی از ارزیابی مجدد سهام شرکت تولید نیروی برق دماوند، ارسال نتایج به بانک مرکزی و پیگیری اخذ مجوز افزایش سرمایه 2244 درصدی از سازمان بورس خبر داد.

براین اساس، "دی" پیرو شایعه منتشره در فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه بانک اعلام کرد: پیرو نامه 29 دی بانک مرکزی درخصوص ارزیابی مجدد سهام شرکت تولید نیروی برق دماوند، ارزیابی مجدد سهام این شرکت با استفاده از هیات کارشناسان رسمی دادگستری صورت پذیرفته و نتایج به بانک مرکزی ارسال شده است.

در ارزیابی جدید تغییرات محسوسی نسبت به ارزیابی اولیه وجود نداشته است. با این اوصاف و به استناد مجوز بانک مرکزی در خصوص افزایش سرمایه این بانک از محل مازاد تجدید ارزیابی سرمایه گذاری های بلندمدت و آورده نقدی سهامداران، موضوع درخواست و اخذ مجوز افزایش سرمایه بانک از سازمان بورس در حال پیگیری است که به محض حصول نتایج از طریق سایت کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

بنابراین گزارش، بانک مرکزی با افزایش سرمایه 2244 درصدی بانک دی از دو محل تجدید ارزیابی و مطالبات و آورده نقدی موافقت کرده است .

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ