کد خبر: ۱۶۵۶۳۰
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱

معاملات مشکوک یک بانک، دو پتروشیمی، ملی مس، سه سرمایه گذاری + ۸ نماد
در روز افت ۳۹۴۴ واحدی شاخص رخ داد:

معاملات مشکوک یک بانک، دو پتروشیمی، ملی مس، سه سرمایه گذاری + ۸ نماد

در روز افت ۳۹۴۴ واحدی شاخص، بانک بورسی، دو پتروشیمی، ملی مس و سه سرمایه گذاری استانی به همراه ۸ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات سومین روز کاری این هفته، بازار سهام در ادامه روند روزهای اخیر با فشار فروش آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با افت 3944 واحدی و عقب نشینی به کانال یک میلیون و 181 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 5.4 و 1.9 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به بانک تجارت، بانک ملت، ملی مس، پالایشگاه اصفهان به همراه بانک صادرات با داد و ستد بیش از 576، 323، 289، 276 و 196 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 8 تا دو برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، سرمایه گذاری استان اصفهان حاضر در بازار دوم بورس با افت 1.8 درصدی قیمت سهام و صف فروش، شاهد داد و ستد 1.1 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های سرمایه گذاری خراسان رضوی، سرمایه گذاری خراسان شمالی، مواد اولیه داروپخش، فولاد کاوه جنوب کیش، ارتباطات سیار ایران، سرمایه گذاری توسعه ملی، پتروشیمی قائد بصیر، توسعه بین المللی پدیده شاندیز، نوش پونه مشهد، بانک ملت، ملی مس، سیمان صوفیان، فولاد آلیاژی ایران و پتروشیمی جم مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور بانک ملت ، دو پتروشیمی، ملی مس، سه سرمایه گذاری استانی به همراه 8 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ