کد خبر: ۱۶۵۶۷۸
۱۴:۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۲

معاملات مشکوک بانک بورسی، یک پتروشیمی، دو شرکت سیمانی + ۱۱ نماد
در روز رشد ۴۶۴۵ واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک بانک بورسی، یک پتروشیمی، دو شرکت سیمانی + ۱۱ نماد

در روز رشد ۴۶۴۵ واحدی شاخص، بانک بورسی، یک پتروشیمی، دو شرکت سیمانی به همراه ۱۱ نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات چهارمین روز کاری این هفته، بازار سهام با بهبود تقاضا آغاز به کار کرد به طوری که پس از انتشار اطلاعیه لغو عرضه اولیه 10 درصد سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین برای فردا بدون اعلام دلیل در نهایت، نماگر بازار با رشد 4645 واحدی و ورود به کانال یک میلیون و 186 هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از 5.6 و 1.1 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات به سایپا، بانک تجارت، ایران خودرو، بانک صادرات به همراه بانک ملت با داد و ستد بیش از 891، 632، 511، 250 و 186 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 4 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، شرکت سیمان ایلام حاضر در بازار دوم بورس با رشد 1.8 درصدی قیمت سهام و صف خرید، شاهد داد و ستد 30.3 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های سرمایه گذاری خراسان رضوی، صنعتی بهشهر، سرمایه گذاری پارس توشه، قند نقش جهان، پشم شیشه ایران، پارس دارو، پتروشیمی هلدینگ دارویی برکت، توسعه بین المللی پدیده شاندیز، سرمایه گذاری توسعه ملی، سیمان شمال، پتروشیمی تخت جمشید، پدیده شیمی قرن، بانک پاسارگاد و فولاد آلیاژی ایران مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور بانک پاسارگاد، یک پتروشیمی، دو شرکت سیمانی به همراه 11 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ