کد خبر: ۱۶۵۷۸۴
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

گواهینامه CE Marking ذوب آهن برای صادرات به اتحادیه اروپا تمدید شد
برای هفتمین سال متوالی:

گواهینامه CE Marking ذوب آهن برای صادرات به اتحادیه اروپا تمدید شد

گواهینامه CE Marking شرکت ذوب آهن به منظور امکان صدور محصولات به کشورهای اتحادیه اروپا برای هفتمین سال متوالی تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسین دیباجی مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن از تمدید گواهینامه CE Marking به منظور امکان صدور محصولات به بازار کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای هفتمین سال متوالی خبر داد و گفت: ممیزی سالانه این گواهینامه توسط سرممیز موسسه ICDQ اسپانیا طی دو روز بدون اعلام عدم انطباق عمده با موفقیت انجام شد.

وی افزود: مهمترین هدف نشان CE حصول اطمینان مصرف کنندگان اروپایی نسبت به انطباق محصولات با الزامات مربوطه است و دریافت این گواهینامه برای تولید کنندگان محصولات به معنی امکان عرضه محصولات مورد نظر به اتحادیه اروپا خواهد بود و الصاق این نشان بر کلیه محصولات وارداتی به اتحادیه اروپا الزامی است.

محسن شهسواری سرپرست تضمین کیفیت ذوب آهن نیز گفت: صدور محصولات تولیدی این شرکت به اتحادیه اروپا منوط به انطباق این محصولات با استاندارد EN۱۰۰۲۵ است که ذوب آهن به منظور امکان دستیبابی به این بازار نسبت به اخذ این نشان اقدام و مجوز ورود به بازارهای اروپایی را بدست آورد. نشان CE تطابق محصول با الگوها و دستورالعمل های تعریف شده در این اتحادیه را نشان می‌دهد . داشتن این علامت بیانگر رعایت حداقل الزامات اساسی تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف کننده و نیز محیط زیست است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ