کد خبر: ۱۷۲۶۷۶
۱۴:۱ - ۱۴۰۰/۵/۱۰

وعده عرضه خودرو در بورس کالا با دو هدف تنظیم بازار و حذف قیمت گذاری دستوری
نماینده مجلس اعلام کرد :

وعده عرضه خودرو در بورس کالا با دو هدف تنظیم بازار و حذف قیمت گذاری دستوری

نماینده مجلس مدعی شد در آینده ای نزدیک با عرضه محصولات در بورس کالا ، عرضه و تقاضای این بازار تنظیم و قیمت گذاری دستوری حذف خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حجت الله فیروزی با اشاره به اینکه کمیسیون صنایع و معادن از ابتدای مجلس یازدهم ، مخالف قیمت گذاری دستوری بوده و بارها اعلام کرده به سنا گفت: اگر خودرو در بورس کالا عرضه شود ، جایگاه بازار خودرو برای سرمایه گذاری در بین مردم از دست خواهد رفت. بنابراین در آینده ای نزدیک با عرضه محصولات در بورس کالا ، عرضه و تقاضای این بازار تنظیم و قیمت گذاری دستوری حذف خواهد شد .

وی افزود: با تدبیر بسیاری از مسئولان سازمان بورس ، ثبات بازار سرمایه ایجاد شده و با آموزش و فرهنگ سازی سهامداران، انتظار می رود شرایط بازار هر چه بیشتر رو به بهبود باشد .صداقت و ارائه اطلاعات واقعی و درست از جمله ساز و کارهای اصلی بوده و موجب می شود مردم با اعتماد وارد بورس شده و سرمایه گذاری کنند.

فیروزی ادامه داد: مسئولان بازار سرمایه هم باید ضمن اطمینان بخشی به سرمایه گذاران، زمینه ارائه اطلاعات شفاف را فراهم کنند تا کسی دچار ضرر و زیان ناشی از نبود اطلاعات کافی نشود .

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ