کد خبر: ۱۸۰۶۵۵
۱۵:۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵

معاملات مشکوک دو پترو پالایشی، دو شرکت بیمه، دو سهم قندی + ۹ نماد
در روز افت ۱۱.۶ هزار واحدی شاخص رقم خورد:

معاملات مشکوک دو پترو پالایشی، دو شرکت بیمه، دو سهم قندی + ۹ نماد

در روز افت ۱۱.۶ هزار واحدی شاخص، دو پترو پالایشی، دو شرکت بیمه، دو سهم قندی به همراه ۹ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات اولین روز کاری این هفته، بازار سهام با گرایش نسبی مثبت و کم حجم آغاز به کار کرد و در نهایت، شاخص بورس با افت 11 هزار و 630 واحدی و عقب نشینی در کانال یک میلیون و 322 هزار تایی به معاملات روزانه پایان داد .

به این ترتیب، بیش از 3.6 و 3.5 هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به دست شد و بیشترین حجم معاملات هم به ایران خودرو، سایپا، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو، شیمیایی سینا به همراه بانک ملت با تقاضای 413، 270، 230، 206 و 152 میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد 15 شرکت با داد و ستد 9 تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این فهرست، سرمایه گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان شرکت حاضر در بازار اول فرابورس با رشد 2.4 درصدی قیمت سهام، شاهد داد و ستد 13.7 میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت های لاستیک سهند، صنایع و معادن احیاء سپاهان، ماشین سازی نیرو محرکه، شیمیایی سینا، پالایشگاه شیراز، احیاء صنایع خراسان ، پتروشیمی غدیر، رهشاد سپاهان، بیمه سامان، قند قزوین، سرمایه گذاری سامان گستر اصفهان، بیمه ملت، کی بی سی و قند تربت حیدریه معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور دو پترو پالایشی، دو شرکت بیمه، دو سهم قندی به همراه 9 شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار ، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ