کد خبر: ۱۸۹۱۷۰
۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۲/۲۴

وعده استاندار تهران به اشباع نان، روغن و ماکارونی و نفع همه از آزادسازی قیمتها

وعده استاندار تهران به اشباع نان، روغن و ماکارونی و نفع همه از آزادسازی قیمتها

استاندار تهران گفت: نان، روغن ، مرغ و ماکارونی در روزهای آینده بیش از نیاز مردم، توزیع و منجر به اشباع بازار می شود و آزادسازی قیمت ها هم به نفع همه خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محسن منصوری در جریان بازدید عصر دیروز از انبارهای مواد غدایی، گفت: هیچ مشکلی در ذخیره کالا در سطح ایران نیست و کالاهای اساسی در روزهای آینده بیش از نیاز مصرفی مردم، توزیع و منجر به اشباع بازار می شود. آزادسازی قیمت ها در سه دوره کوتاه، میان و بلندمدت هم به نفع مردم خواهد بود.  

وی افزود: سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و دستگاه های اطلاعاتی موظف شدند نظارت بر بازار را به عنوان اولویت جدی دنبال و با عوامل گران فروشی و احتکار و هر سوء استفاده برخورد کنند. مشکلات فعلی بازار هم گذرا است و این التهاب به ذخیره غذایی ارتباطی ندارد. در روزهای آینده مرغ توزیع و صف های نانوایی خلوت خواهد شد و تعادل نسبی به بازار بر می گردد. کمبود ماکارونی هم تقریباً حل شده تا یکشنبه بازار روغن هم به تعادل می رسد. 

منصوری ادامه داد: دولت با مردم صادقانه صحبت می زند و اگر کوچکترین کمبودی در تامین کالاهای اساسی باشد، مطرح کرده و از مردم تقاضای کمک می شود.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ