کد خبر: ۱۸۹۱۷۱
۱۰:۴ - ۱۴۰۱/۲/۲۴

۹ هزار حساب بانکی ۴۵۴ دلال غیرمجاز با گردش ۶۰ هزار میلیارد تومانی مسدود شد
توسط وزارت اطلاعات :

۹ هزار حساب بانکی ۴۵۴ دلال غیرمجاز با گردش ۶۰ هزار میلیارد تومانی مسدود شد

۹ هزار و ۲۱۹ فقره حساب بانکی با گردش بیش از ۶۰ هزار میلیارد تومانی ۴۵۴ دلال غیرمجاز ارزی، معاملات پنهان و مشکوک ارزی و رمزارز توسط وزارت اطلاعات مسدود شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، وزارت اطلاعات اعلام کرد: با رصد و رهگیری‌های اطلاعاتی ضمن اشراف بر شبکه دلالان غیرمجاز ارزی، معاملات پنهان و مشکوک ارزی و رمزارز و با همکاری بانک مرکزی و دستور مقام قضائی، حساب‌های بانکی ۴۵۴ نفر از عوامل غیرمجاز ارزی در سطح ایران شناسایی و مسدود شد.

براساس این گزارش با اجرای طرح برخورد با عوامل داد و ستد غیرمجاز ارزی در مدت اخیر، ۹۲۱۹ فقره حساب بانکی با گردش بیش از ۶۰ هزار میلیارد تومان از این عناصر مسدود شدند.

وزارت اطلاعات ضمن اعلام پایش دقیق و مستمر فعالیت‌های غیرقانونی ارزی و غیرمجاز رمز ارز به مردم اطمینان داد علاوه بر رهگیری و برخورد با عاملین التهاب در بازار ارز، همزمان و همراه با اجرای کامل اقدام ملّی مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، اجازه سوء استفاده از فضای معاملات غیرقانونی و قاچاق کالاهای اساسی را نخواهد داد و از هیچ تلاشی برای حفظ آرامش و ثبات بازارهای مرتبط با معیشت مردم دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ