کد خبر: ۱۹۲۶۵۳
۰:۰ - ۱۴۰۱/۵/۶

سقف ریالی خدمات فیزیوتراپی و داروخانه‌ها حذف شد
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:

سقف ریالی خدمات فیزیوتراپی و داروخانه‌ها حذف شد

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از حذف سقف ریالی خدمات فیزیوتراپی و داروخانه‌ها برای نبود مشکلی در پرداخت مابه تفاوت ارزی و یارانه دارو ­خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمد مهدی ناصحی از حذف سقف ریالی خدمات فیزیوتراپی و داروخانه‌ها برای افزایش سهم سازمان بیمه سلامت و نبود مشکلی در پرداخت مابه تفاوت ارزی و یارانه دارو ­خبر داد و به صدا و سیما، گفت: همه نسخه های ارسالی به داروخانه‌ها می‌تواند توسط داروخانه‌ها تهیه و بصورت الکترونیک به بیمه سلامت ارسال­ شود و تا بدون­ هیچ کسوری، پرداخت شود.

وی ادامه داد: پیش از این به دلیل وجود مقررات و قوانینی، سقفی متناسب با جمعیت و مکان داروخانه تعیین شده بود که نقش نگهدارنده و بعضاً تنبیهی داشت ولی با اجرای کامل طرح دارویار این محدودیت حذف شد تا مردم امکان دریافت دارو از تمام داروخانه‌ها را داشته باشند. همچنین ۷۰ درصد داروخانه‌ها نظارت شده اند.

ناصحی افزود: حذف سقف ریالی خدمات فیزیوتراپی هم اعمال می‌شود تا مردم در دریافت خدمات فیزیوتراپی مشکلی نداشته باشند. پوشش بیمه‌ای همان پوشش مصوب شورای عالی بیمه است اما سقف ریالی بر اساس جلسات فیزیوتراپی، برداشته خواهد شد.

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ