کد خبر: ۱۹۷۱۲۰
۱۲:۴ - ۱۴۰۱/۸/۲۸

نتیجه عرضه امروز خودرو در بورس کالا با فروش ۱۳۰ محصول شاسی بلند

نتیجه عرضه امروز خودرو در بورس کالا با فروش ۱۳۰ محصول شاسی بلند

نتیجه عرضه امروز خودرو در بورس کالا با فروش ۱۳۰ دستگاه جک S۵ و کی ام سی T۸ با قیمت پایه ۸۸۳ و ۸۶۰ میلیون تومانی همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی، قرار بود امروز ۱۰۰ دستگاه خودرو کی ام سی T۸ و ۱۰۰ دستگاه خودرو جک S۵ و ۱۰۰ دستگاه خودرو جک J۴  متعلق به شرکت کرمان موتور در بورس کالا عرضه شود. 

بر اساس این گزارش با توجه به تقاضای ثبت شده، ۳۰ دستگاه جک S۵ مشکی، ۳۸ دستگاه جک s۵ سفید، ۲۰ دستگاه کی ام سی T۸ سفید و ۴۹ دستگاه کی ام سی T۸ مشکی در قیمت پایه با ۸۸۳ و ۸۶۰ میلیون تومان روی تابلو رفت که ۱۳۰ دستگاه معامله شد. همچنین جک J۵ سفید تقاضایی نداشت. عرضه جک ـ۵ مشکی نیز به دلیل نبود تقاضا به میزان حداقل خرید جهت کشف نرخ به تایید نرسید.

مبلغ پیش پرداخت ثبت سفارش خرید ۲۵ درصد قیمت پایه در نظر گرفته شده و هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو است و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود. خریداران جهت تحویل خودرو باید همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله شده در بورس کالا با مراجعه به سایت فروش اینترنتی کرمان موتور به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و ضمن انتخاب یکی از نمایندگی های مجاز کرمان موتور، نسبت به واریز وجه هزینه ها اقدام کنند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
نظرات بینندگان
» ناشناس | ساعت ۱۵:۴۵ - ۱۴۰۱/۸/۲۸
0
0
پاسخ
یه کوچولو مردم همت کنن 200 میلیون میاد پایین
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ