کد خبر: ۲۰۲۱۹۹
۹:۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۶

عرضه محصولات سایپا در بورس کالا ادامه خواهد داشت / درخواست از شورا

عرضه محصولات سایپا در بورس کالا ادامه خواهد داشت / درخواست از شورا

سایپا ضمن درخواست مجوز تعدیل نرخ های فروش محصولات به شورای رقابت اعلام کرد: عرضه ها در بورس کالا در صورت صدور مجوزهای لازم ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سایپا که نماد آن جهت بررسی وضعیت اطلاعاتی تا دوم اسفند مشمول تعلیق شده ضمن درخواست صدور مجوز تعدیل نرخ های فروش محصولات به شورای رقابت از تداوم عرضه ها در بورس کالا در صورت صدور مجوزهای لازم خبر داد.

بر این اساس، محمدعلی تیموری مدیرعامل "خساپا" اعلام کرد: پس از انقضای دوره زمانی مصوبه ستاد تنظیم بازار، موضوع قیمت‌گذاری خودرو مجدداً در دستور کار شورای رقابت قرار گرفت که در این راستا پس از تصویب دستورالعمل تنظیم بازار خودرو سواری توسط این شورا کلیه اطلاعات مربوط به بهای تمام شده محصولات طبق آخرین صورت های مالی حسابرسی شده و آنالیز نهاده‌های تولید و تغییرات آن در بازه های زمانی مختلف طی نامه ۱۹ بهمن و نیز درخواست صدور مجوز تعدیل نرخ های فروش محصولات توسط شرکت سایپا به شورای رقابت ارسال شد.

عرضه محصولات در بورس کالا همواره به عنوان یکی از روش های فروش مد نظر این شرکت بوده و در صورت صدور مجوزهای لازم نسبت به عملیاتی شدن آن اقدام خواهد شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ