کد خبر: ۲۳۵۸
۷:۳۰ - ۱۳۹۳/۷/۲۸

عدم تاثیرخرید۱۰میلیارد تومانی زمین بر سودآوری
مدیرعامل شرکت خبر داد:

عدم تاثیرخرید۱۰میلیارد تومانی زمین بر سودآوری "ثغرب"

مدیرعامل سرمایه گذاری مسکن شمالغرب از خرید سه قطعه زمین مسکونی در تبریز به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد تومان و عدم تاثیر این رویداد در سودآوری شرکت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت 30 میلیارد تومانی سرمایه گذاری مسکن شمالغرب از 15 اردیبشهت 92 با کشف قیمت 210 تومانی هر سهم وارد بازار شده و طی 7 ماه اخیر با بازدهی 4 درصدی سهام، نتوانسته مانند سایر شرکت های همگروه وضعیت مناسبی را برای خود و سهامداران رقم بزند.

براساس این گزارش، در شرایطی سهام شرکت های ساختمانی و انبوه ساز در هفته های اخیر با اقبال بازار مواجه شده که علی اکبر کریمی با ارسال نامه ایی به سازمان بورس اعلام کرد: سرمایه گذاری مسکن شمالغرب در 29 شهریور اقدام به خرید 5 دانگ از شش دانگ قطعه زمین با کاربری مسکونی به مساحت های هزار و 757، هزار و139 و هزار و 903 متر مربع در بخش 9 تبریز با قیمت هر متر مربع دو میلیون و 150 هزار تومان از شرکت تعاونی انصار آذر کرده و ثمن معامله از طریق واگذاری تعدادی از واحدهای مجتمع تجاری خدماتی ایپک و مجتمع پزشکان اردبیل تامین شده است.

به گفته وی معامله فوق تاثیری از لحاظ تعدیل با اهمیت سود برای سال مالی 31 شهریور 93 شرکت نخواهد داشت. همچنین طرفین به دنبال تعریف و اجرای پروژه در زمین مذکور هستند که به محض قطعی شدن آن، ارقام مربوطه با سازمان بورس اعلام خواهد شد.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ