کد خبر: ۲۳۶۸۵
۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۷

یک شرکت فرابورسی بعد از 5 سال به بورس منتقل شد/ گشایش نماد در روزهای بعد
از دیروز:

یک شرکت فرابورسی بعد از 5 سال به بورس منتقل شد/ گشایش نماد در روزهای بعد

شرکت سبحان دارو که از 5 سال پیش در فرابورس حضور داشت، از دیروز به بازار دوم معاملات بورس تهران منتقل و منتظر گشایش نماد در تابلوی جدید شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آخرین تحولات مربوط به جابجایی شرکت های فرابورسی نشان می دهد شرکت سبحان دارو که از دی 89 با کشف قیمت 1650 تومانی هر سهم وارد فرابورس شده بود، از دیروز به بازار دوم معاملات بورس تهران منتقل شده است.

براساس این گزارش، این ارتقا جایگاه در جلسه 10 بهمن هیئت‌پذیرش بورس رخ داد و از این پس شرکت 30 میلیارد تومانی سبحان دارو با نماد معاملاتی "دسبحان" در بورس حضور خواهد داشت.

این درحالی است که طی روزهای آینده نماد این شرکت باز خواهد شد. آخرین قیمت هر سهم این شرکت هم مربوط به دیروز با 1103 تومان بود.

طبق مصوبه هیات پذیرش، این شرکت به عنوان چهارصد و نود هفت شرکت پذیرفته شده در بخش«ساخت مواد شیمیایی و محصولات شیمیایی»، گروه«ساخت سایر محصولات شیمیایی» و طبقه‌ی«ساخت محصولات دارویی، مواد شیمیایی مورد استفاده در داروسازی و محصولات دارویی گیاهی» با کد «32-23-24» و نماد « (Dsobhan)» در فهرست نرخ‌های تابلوی بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ