کد خبر: ۲۴۲۸
۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۸/۵

جزئیات عرضه اولیه
در گفت وگوی بورس پرس با سهامدار عمده اعلام شد :

جزئیات عرضه اولیه "قاسم" در چهارشنبه جاری و برنامه افزایش سرمایه

مدیرعامل هلدینگ خودکفایی آزادگان جزئیات عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت قاسم ایران در چهارشنبه جاری را اعلام کرد و از برنامه افزایش سرمایه این شرکت فرابورسی در سال جاری خبر داد.

فرهاد رمضان درگفت وگو با بورس پرس، با اشاره به ثبت شرکت قاسم ایران نزد سازمان بورس در 11 شهریور سال جاری اظهار داشت: طبق هماهنگی های به عمل آمده ، چهارشنبه جاری 10 درصد معادل 360 میلیون سهم این شرکت در بازار دوم فرابورس از طریق کارگزاری بانک پارسیان عرضه اولیه خواهد شد. این درحالی است که سه شنبه جاری هم جلسه معارفه ایی برای سرمایه گذاران و فعالان بازار تشکیل خواهد شد.

وی در برابر این سئوال که آیا بعد از عرضه اولیه 10 درصدی ، عرضه دیگری هم در روزهای بعد انجام خواهد شد؟ گفت: خیر. طبق تعهدات داده شده به فرابورس همین 10 درصد واگذار خواهد شد.

وی با بیان اینکه آخرین اطلاعات قاسم ایران طی امروز و فردا در کدال منتشر خواهد شد ،ادامه داد: سرمایه اسمی این شرکت 6 میلیارد تومان بود که در مرداد و شهریور سال جاری و طی دو مرحله به 22 و 36 میلیارد تومان رسیده است. 

این مقام مسئول دربرابر این سئوال که آیا برنامه افزایش سرمایه دیگری هم مدنظر است یا خیر ؟ توضیح داد: بله. قرار است 14 میلیارد تومان از محل سود انباشته تا قبل از سال جاری اعمال شود.

رمضان ادامه داد: شرکت قاسم ایران از مجموعه واحدهای تجاری فرعی شرکت صنعتی مینو و از واحدهای تجاری نهایی گروه، هلدینگ خودکفایی آزادگان محسوب می شود. بنابراین 98 درصد سهام آن در اختیار شرکت صنعتی مینو قرار دارد. این شرکت یکی از 5 توزیع کننده بزرگ کالاهای مصرفی در ایران بوده و از سال 1338 تاکنون فعالیت دارد.

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ