کد خبر: ۳۲۰۲۳
۸:۳۵ - ۱۳۹۵/۵/۳۰

بلوک ۶۹ درصدی

بلوک ۶۹ درصدی "حپارسا" قطعی شد/ مالک جدید در تدارک انتخاب هیات مدیره

خریدار بلوک ۶۹ درصد سهام حمل ونقل ریلی پارسیان ، معامله ۱۰۳ میلیارد تومانی را قطعی کرد و آماده برگزاری مجمع و اعلام ترکیب جدید هیات مدیره شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی معامله شنبه گذشته 69 درصد سهام حمل ونقل ریلی پارسیان، شرکت نفت و گاز پارسیان معروف به پارسان از ترکیب سهامداری این شرکت فرابورسی خارج شد.

این بلوک شامل 69 میلیون سهم "حپارسا" بود که به همان قیمت پایه هر سهم 1500 تومان و به ارزش 103.5 میلیارد تومان به صورت نقد در بازار دوم فرابورس عرضه و توسط شرکت بین المللی توسعه ساحل وفراساحل نگین کیش (از زیرمجموعه های سرمایه گذاری غدیر) خریداری شد.

با این اوصاف، این مالک جدید چهارشنبه گذشته با پرداخت و جه نقد معامله و سایر مدارک، معامله فوق را قطعی کرد  و آماده برگزاری مجمع و اعلام ترکیب جدید هیات مدیره در روزهای آینده شد.

براساس این گزارش، هلدینگ دریایی و حمل ونقل غدیر سال 89 تحت نام شرکت بین المللی توسعه ساحل و فراساحل نگین کیش در جزیره کیش به ثبت رسیده و تا پیش از این دارای زیرمجموعه هایی به نام های شرکت دریایی ایران مارین سرویسز، دریابان جنوب ایران کیش، حمل ونقل ریلی نیرو و سپهرترابر غدیر بود.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ