کد خبر: ۳۲۰۸۱
۰:۰ - ۱۳۹۵/۶/۲

توقف چهارمین دارنده مجوز افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی+دو شرکت و دو حق تقدم
در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

توقف چهارمین دارنده مجوز افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی+دو شرکت و دو حق تقدم

امروز علاوه بر آخرین مهلت داد و ستد سهام حق تقدم دو شرکت، نماد سه شرکت بورسی از جمله چهارمین گیرنده مجوز افزایش سرمایه ۲۷۵ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها بسته می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات علاوه بر آخرین مهلت داد و ستد سهام حق تقدم دو شرکت سیمان دشتستان و فولاد خراسان ، نماد سه شرکت بورسی نیز بسته می شود.

به این ترتیب ، نماد ماشین سازی نیرو محرکه که بعد از سه شرکت آهنگری‌ تراکتورسازی‌ ایران‌، ایرکا پارت صنعت (کاربراتور ایران) و پلاسکوکار سایپا، مجوز افزایش سرمایه 275 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را دریافت کرده، با توقف نماد مواجه می شود تا زمینه برگزاری مجمع فوق العاده ساعت 15  شنبه آینده 6 شهریور در شهرصنعتی البرز قزوین فراهم شود.

در این مجمع و در صورت رای سهامداران ، سرمایه اسمی 3.25 میلیارد تومانی "تحمرکه" به بیش از 12 میلیارد تومان خواهد رسید.

پست بانک نیز که مجمع سالانه 29 تیر به حد نصاب قانونی نرسیده، به دلیل برگزاری مجمع نوبت دوم ساعت 10 پنچ شنبه جاری ، با توقف نماد روبرو خواهد شد. این درحال است که تا دیروز بانک مرکزی مجوزی برای این رویداد صادر نکرده است.

نماد سرمایه گذاری نور کوثر ایرانیان (صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها) به علت برگزاری مجمع عادی به طور فوق العاده (ساعت 9 شنبه ) و انتخاب هیات مدیره ، در پایان معاملات امروز بسته می شود.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ