کد خبر: ۴۲۰۱۸
۹:۴۸ - ۱۳۹۵/۹/۳۰

یک شرکت مشاور سرمایه گذاری کارگزار فعال در حوزه تأمین مالی شد
در اولین نمایشگاه و همایش بین المللی کارگزاران تجاری:

یک شرکت مشاور سرمایه گذاری کارگزار فعال در حوزه تأمین مالی شد

شرکت مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر به عنوان کارگزار فعال در حوزه تأمین مالی در اولین نمایشگاه و همایش بین المللی کارگزاران تجاری انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،انتخاب مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر به عنوان کارگزار فعال در حوزه تأمین مالی در اولین نمایشگاه و همایش بین المللی کارگزاران تجاری:


اولین نمایشگاه و همایش بین المللی کارگزاران تجاری، به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت و با همکاری انجمن ها و تشکل های فعال در حوزه کارگزاری کشور، از تاریخ 25 لغایت 28 آذر ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه 4 روزه که کارگزاران حوزه های مختلف از جمله مشاوره سرمایه گذاری، کارگزاری بورس اوراق بهادار، ثبت شرکت ها، خدمات مشاوره ای و حقوقی، خدمات آموزش، انتقال دانش فنی، توسعه بازار، گمرک، تأمین مالی، بانکی و صرافی، بیمه و تأمین اجتماعی، لیزینگ و صادرات و واردات از جمله شرکت کنندگان در آن بودند، شرکت مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر به همراه کارگزاری رسمی بیمه گستر نیکی حضور داشته و به معرفی خدمات قابل ارائه خود به مخاطبین پرداختند.

در حاشیه همایش بین المللی کارگزاران تجای که در روز پایانی نمایشگاه (28 آذر) برگزار شد از مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر به عنوان فعال حوزه کارگزاری در بخش تأمین مالی، تقدیر به عمل آمد.

این شرکت مشاور سرمایه گذاری به عنوان یکی از نهادهای مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار، انواع خدمات مشاوره ای و تأمین مالی از طریق بازار سرمایه را به شرکت های فعال در صنایع مختلف ارائه می نماید؛ شرکت ها را در انتخاب مناسب ترین روش های تأمین مالی راهنمایی کرده، ابزارهای نوین تأمین مالی را بر اساس ساختار دارایی و بدهی آن ها طراحی و با بکارگیری تخصص و دانش کافی و نیز شرایط و مقتضیات شرکت ها، کل فرایند تأمین مالی را مدیریت می کند.


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ