کد خبر: ۴۴۴۷۶
۹:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۶

بانک آینده ۳ هزار میلیارد تومانی می‌ شود

بانک آینده ۳ هزار میلیارد تومانی می‌ شود

بانک آینده که بهمن سال گذشته اقدام به افزایش 100 درصدی کرده ، در صدد اعمال مرحله دوم افزایش سرمایه است تا 3 هزار میلیارد تومانی شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، بانک آینده که بعد از درج نماد 11 آبان‌ 92 در بازار پایه فرابورس، از دوم تیر سال گذشته جاری شاهد بازگشایی نماد و انجام نخستین معاملات سهام بعد از پذیره نویسی بود، در صدد اعمال مرحله دوم افزایش سرمایه برآمده که بعد از دریافت مجوز سازمان بورس عملی خواهد شد.

براساس این گزارش، طبق مصوبات مجمع فوق العاده 27 بهمن سال گذشته "وآیند" ، سرمایه این بانک در مرحله اول و از محل مطالبات آورده نقدی و سهامداران، از 800 به 1.6 میلیارد تومان رسیده و مرحله دوم هم برای دو سال به هیات مدیره تفویض شده تا سرمایه آن به 3 هزار میلیارد تومان برسد.

به این ترتیب مدیران این بانک با هدف  اصلاح ساختار مالی، بهبود نسبت کفایت سرمایه و رعایت الزامات و مقررات بانک مرکزی ، در صدد اعمال افزایش سرمایه 87.5 درصدی هستند تا هم‌جهت با ماموریت اصلی با ایفای نقش در جهت افزایش رفاه جامعه، تقویت تولید،ایجاد پایداری در توسعه اقتصادی، سلامت عملکرد و استحکام مالی بانک، حرکت کند.

انتهای پیام


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ