کد خبر: ۴۶۱۹۵
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱

فاینکس ۲۰۱۷ فرصتی برای جذب مخاطبان بیشتر بازار سرمایه
دبیر کل کانون نهادهای سرمایه گذاری اعلام کرد:

فاینکس ۲۰۱۷ فرصتی برای جذب مخاطبان بیشتر بازار سرمایه

دبیر کل کانون نهادهای سرمایه گذاری گفت: فاینکس ۲۰۱۷ فرصتی برای جذب مخاطبان بیشتر بازار سرمایه است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،سعید اسلامی بیدگلی دبیر کل کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران، درباره برگزاری نمایشگاه فاینکس 2017 به سنا گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی در ایام نمایشگاه می تواند برای مخاطبان بالقوه و بالفعل بازار سرمایه بسیار مفید باشد.

وی تصریح کرد: با شناسایی مخاطبان بازار سرمایه می توان فرصت های مناسبی را برای آشنایی در سطوح مقدماتی و پیشرفته برای علاقه مندان این حوزه فراهم کرد تا بدین ترتیب به عمومی کردن بازار سرمایه در سطوح خرد و کلان جامعه کمک شود.

این کارشناس بازار سرمایه به اهمیت ارتباط با مخاطبان در ایام برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و گفت: معمولا در نمایشگاه ها بخش ارتباطات فعال است اما هنوز برای یک CRM بهینه یا یک مدیریت ارتباط با مشتری مناسب جای کار جدی وجود دارد.

اسلامی بیدگلی با تأکید بر این نکته که فرهنگ سازی لازمه توسعه و رونق بازار سرمایه است، گفت: بازار سرمایه حوزه ای است که نیاز به نگاه تخصصی دارد به همین منظور باید از طریق فرهنگ سازی علاوه بر آشنایی عمومی و جذب مخاطب حداکثری به حضور تخصصی در بازار سرمایه کمک شود و یکی از فرصت هایی که می تواند به این روند کمک کند، در ایام نمایشگاه به دست می آید که باید به نحو احسن از این فرصت بهره گرفت.
 
دهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه 26 الی 29 فروردین 1396 برابر با 15 الی 18 آوریل 2017، در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ