کد خبر: ۴۶۳۹۵
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۸

۲ آتش‌سوزی در آخرین شنبه سال

۲ آتش‌سوزی در آخرین شنبه سال

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع دو آتش‌سوزی در آخرین شنبه سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،جلال ملکی با اشاره به اعلام حریق در یک مجتمع مسکونی واقع در شهرک راه‌آهن در ۰۲:۴۳ بامداد امروز به ایلنا گفت: ۴ ایستگاه از نیروهای آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و تشک نجات و خودرو تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی در تشریح وضعیت محل حاثه اظهار داشت: آتش‌سوزی طبقه منفی (پارکینگ مجتمع مسکونی) یک مجتمع ۲۴ واحد سه بلوکه بود که سه دستگاه خودرو پرشیا، ام بی‌ام و ماتیز کاملا شعله‌ور شده  و به سایر خودروهای واقع در این محل نیز خسارت وارد شده بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه دود زیادی طبقات بالایی مجتمع را فرا گرفته و افراد زیادی در این وضعیت ناایمن محفوظ شده بودند،عنوان کرد: آتش نشانان همزمان ضمن اطفاء حریق مشغول عملیات امدادو نجات شدند و توانستند ۴۰ نفر از افراد حاضر در این ساختمان را که شامل ۲۲ مرد و ۱۸ زن بودند از طریق نردبام و راه پله نجات دهند.

ملکی با توجه به اینکه ۱۰ نفر از افراد نجات یافته تحویل عوامل اورژانس شدند، ادامه داد: آتش نشانان پس از اطفاء حریق و ایمن سازی محل در ساعت ۴:۲۶ بامداد این عملیات را به پایان رساندند.

وی همچین به حادثه آتش سوزی در انبار ظروف یک بار مصرف واقع در میدان قیام ابتدای خیابان مولوی در ساعت ۸:۳۱ دقیقه امروز اشاره و عنوان کرد: سه ایستگاه آتش نشانی همراه با خودرو تنفسی به محل حادثه که یک ساختمان ۲/۵طبقه قدیمی بود اعزام شدند.این ساختمان قدیمی تبدیل به انبار ظروف یکبار مصرف شده و مقدار زیادی از این ظروف در انبار مذکور وجود داشت.

ملکی با تاکید بر اینکه دو طبقه بالای این ساختمان کاملا در آتش شعله‌ور بود، اظهار داشت: بخش‌هایی از طبقه اول نیز دچار حریق شده بود که با اقدامات نیروهای آتش‌نشانی از سرایت آتش به سایر نقاط جوگیری شد.این حادثه هیچ مورد مصدومیت و تلفات جانی به دنبال نداشت و آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری محل، تخلیه دود و ایمن سازی هستند.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ