کد خبر: ۴۸۱۲۸
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۲/۴

حمایت نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس از مپنا
در بازدید از شرکت اعلام شد:

حمایت نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس از مپنا

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس ضمن تشریح جزییات بازدید از گروه مپنا گفت:اگر از این گروه حمایت لازم صورت گیرد می توان در تجهیزات صنعت برق خودکفا شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسین امیری خامکانی در تشریح بازدید کمیسیون انرژی مجلس از گروه نیروگاه سازی مپنا به خانه ملت گفت: ابتدا از بخش پره سازی این گروه بازدیدی صورت گرفت، که با فناوری روز دنیا و کیفیت بالا ساخته می شود.همچنین از بخش های تولید ژنراتور، ژنراتورهای بادی، توربین های بادی و قطعه سازی های مختلف بازدید صورت گرفت.

وی با بیان اینکه گروه مپنا مجموعه ای توانمند با نیروی انسانی تحصیل کرده و باتجربه است،ادامه داد: این مجموعه علاوه بر تولید برق در کشور در صادرات برق گام های مهمی برداشته و یکی از شرکت های به نام دنیا در زمینه نیروگاه سازی دنیا است.

این نماینده با اشاره به اینکه مپنا یک گروه صنعتی بوده که ژنراتورهای تولید برق در انواع مختلف گازی،سیکل ترکیبی،بادی و آبی تولیدمی کند،بیان کرد: اگر از این گروه حمایت لازم صورت گیرد می توان در تجهیزات صنعت برق خودکفا شد بنابراین باید حمایت های کافی از این مجموعه صورت گیرد.

خامکانی تصریح کرد: باید از ظرفیت های مپنا برای توسعه زیرساخت های برق در کشور استفاده شود، البته از برخی توربین های تولید مپنا در صنعت نفت نیز استفاده می شود.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ