کد خبر: ۵۱۰۲۰
۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۳/۲

سرمایه گذاری امید و تبرک دو زیرمجموعه را واگذار می کنند
به ارزش ۱۳۶ و ۱۳ میلیارد تومان:

سرمایه گذاری امید و تبرک دو زیرمجموعه را واگذار می کنند

سرمایه گذاری امید برنامه فروش ۹۹ درصد سهام یک زیر مجموعه به ارزش ۱۳۶.۷ میلیارد تومان را اعلام کرد و تبرک هم در نظر دارد ۸ درصد شرکت تازه وارد فرابورسی را واگذار کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آخرین برنامه فروش سهام شرکت ها در فرابورس با واگذاری دو زیرمجموعه سرمایه گذاری امید و تبرک همراه شده است.

به این ترتیب ، "وامید" در نظر دارد یک میلیارد و 499 میلیون و 988 هزار سهم شرکت سهامی خاص صنایع معدنی امید را سه شنبه آینده 9 خرداد روانه میز فروش بازار سوم فرابورس کند.

قیمت پایه هر سهم این واگذاری 912 ریال و ارزش کل آن بیش از 136.7 میلیارد تومان تعیین شده که به صورت نقد یا اقساط و از سوی کارگزاری بانک سپه ، انجام خواهد شد.

همچنین 8 درصد سهام شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان که از 9 فروردین سال گذشته در بازار پایه فرابورس درج نماد و از 15 دی به بازار دوم معاملات فرابورس منتقل شده ، توسط شرکت تبرک عرضه خواهد شد.

این عرضه شامل 60 میلیون سهم از "غشهداب" با سرمایه اسمی 75 میلیارد تومانی است که به قیمت پایه هر سهم 220 تومان و به ارزش 13.2 میلیارد تومان از سوی کارگزاری اردیبهشت ایرانیان ، شنبه آینده 6 خرداد در بازار دوم معاملات فرابورس انجام خواهد شد.

انتهای پیام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ