کد خبر: ۵۱۷۰۲
۰:۰ - ۱۳۹۶/۳/۲۷

پرجمعیت ترین شرکت بازار سهام درباره تشکیل بانک کوثر و ادغام توضیح داد

پرجمعیت ترین شرکت بازار سهام درباره تشکیل بانک کوثر و ادغام توضیح داد

موسسه اعتباری ۶۰۰ میلیارد تومانی کوثر که پرجمعیت شرکت بازار سهام ایران است، درباره ادغام با بانک مهر اقتصاد و مؤسسه ثامن و تشکیل بانک کوثر ، توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بعد از طرح برخی رسانه ها مبنی بر ادغام بانک مهر اقتصاد با دو مؤسسه مالی و اعتباری کوثر و ثامن که توسط مدیرعامل بانک مهر اقتصاد تکذیب شد، موسسه اعتباری کوثر نیز در اطلاعیه ایی به این موضوع واکنش نشان داد.

این موسسه 600 میلیارد تومانی حاضر در فرابورس اعلام کرد: پیرو انتشار اخباری در سایت ها و شبکه های اجتماعی با موضوع ادغام بانک مهر اقتصاد و موسسه اعتباری ثامن الائمه در موسسه اعتباری کوثر و ایجاد "بانک کوثر"، علیرغم مذاکرات و توافقات حاصله فی مابین در این خصوص ، به اطلاع می رساند هرگونه تصمیم گیری در حوزه نظام بانکی کشور منوط به مصوبه شورای پول و اعتبار و ابلاغ بانک مرکزی است که تاکنون تاییدیه ای ازسوی بانک مرکزی به این موسسه نرسیده است.

براساس این گزارش، عیسی رضایی مدیرعامل این موسسه حاضر در فرابورسی که با حدود 483 هزار سهامدار، پرجمعیت ترین شرکت بازار سهام ایران شده است، اواسط بهمن سال گذشته از موافقت ضمنی بانک مرکزی برای تبدیل "وکوثر"به بانک خبر داده بود.

انتهای پبام

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ