کد خبر: ۵۱۷۷۱
۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۳/۲۹

ورود مستر کارت و ویزا کارت فعلا
معاون ارزی بانک مرکزی اعلام کرد:

ورود مستر کارت و ویزا کارت فعلا" بی نتیجه/ مذاکره با ۳ کشور

معاون ارزی بانک مرکزی با اعلام اینکه ورود مستر کارت و ویزا کارت فعلا" بی نتیجه است، از انجام مذاکرات جدید با ۳ کشور برای استفاده از خدمات کارت‌های بین‌المللی در ایران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، غلامعلی کامیاب درباره آخرین اقدامات صورت گرفته برای ورود مسترکارت و ویزاکارت به کشور به ایبنا گفت: مسترکارت دارای پایه آمریکایی است و تاکنون نتوانسته‌ایم در این زمینه اقدامی انجام دهیم.

وی ادامه داد: البته استفاده از چنین امکاناتی جزو ضروریات جوامع فعلی است و لاش می‌کنیم از کارت‌های دیگری که در دنیا وجود دارد و درجه نفوذ آن مانند این کارت‌ها نیست، استفاده کنیم.

کامیاب با اشاره به اینکه نفوذ مسترکارت و ویزا کارت ۱۰۰درصدی است، افزود: در کشورهایی مانند ژاپن، چین و روسیه شرکت‌هایی هستند که می‌توانند خدمات مشابهی را ارائه کنند، ولی ممکن است درجه خدمات آنها ضعیف‌تر باشد.

وی تاکید کرد: تلاش می‌کنیم با شرکت‌های خدمات‌دهنده در این کشورها به توافق برسیم که بتوانیم اینگونه خدمات را در داخل کشور ارائه کنیم. در حال مذاکره هستیم، ولی هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم. هر زمان که بتوانیم مذاکرات را نهایی کنیم، نتایج آن را اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ